Zapraszamy na GORĄCE NEWSY z kongresu ICCA, które w formie wideoczatu zaprezentowali nam nowi członkowie zarządu ICCA z Polski Anna Górska, doradca zarządu Symposium Cracoviense i Marta Wiśniewska, kierownik sekcji MICE w Polskich Liniach Lotniczych LOT.
Kongres ICCA (International Congress and Convention Assocation), który w tym roku odbył się w dniach 1-3.11.2020 w formie hybrydowej, jest dorocznym forum wymiany wiedzy, doświadczeń i trendów pomiędzy międzynarodowymi ekspertami i światowymi guru przemysłu spotkań. W jakim kierunku zmierza przemysł spotkań? Jakich nowych rozwiązań możemy się spodziewać w najbliższej przyszłości? Jak zmieni się sposób w jaki konferujemy i uczestniczymy w wydarzeniach biznesowych? O tym wszystkim dowiecie się od naszych specjalnych gości z „pierwszej ręki”, jeśli obejrzycie wideoczat!

Anna Górska i Marta Wiśniewska od wielu lat związane są z ICCA, reprezentując w organizacji polskie firmy, które są członkami stowarzyszenia. Anna Górska w latach 2012-2018 była przewodniczącą oddziału Europy Centralnej ICCA. Marta Wiśniewska jest laureatką konkursów ICCA, w tym zwyciężczynią projektu dla młodego pokolenia liderów przemysłu spotkań „Future belongs to us”, którego finał odbył się w Dubaju. Skład nowego prezydium został powołany podczas wirtualnego zebrania członków stowarzyszenia w dn. 19 października 2020r. Kadencja w zarządzie trwa dwa lata.
Wyjątkowy wideoczat z gośćmi poprowadził redaktor naczelny THINK MICE Michał Kalarus.

Wideoczat był pierwszym z trzech planowanych do końca tego roku, organizowanych przez Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce w ramach projektu „Okiem Eksperta”. Zapraszamy!  LINK DO WIDEOCZATU

plansza tutyłowa