Spieszymy z informacją i serdecznymi gratulacjami dla wrocławskich Ambasadorów Kongresów Wrocławia, Profesora Arkadiusza Wójsa, który został wybrany na stanowisko rektora Politechniki Wrocławskiej oraz Profesora Dariusza Adamskiego, który odebrał nominację na prorektora ds. innowacji i zmian na Uniwersytecie Wrocławskim.

Profesor Arkadiusz Wójs został wybrany na rektora Politechniki Wrocławskiej kadencji 2020-2024. Profesor zostanie 15 rektorem w historii uczelni, a jednocześnie najmłodszym wybranym rektorem w wyborach. Cieszymy się, że taki autorytet naukowy jest zarówno Ambasadorem Kongresów Wrocławia jak i laureatem ogólnopolskiego wyróżnienia przyznawanego przez Poland Convention Bureau POT i Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce.

Profesor Dariusz Adamski odebrał nominację na prorektora ds. innowacji i zmian Uniwersytetu Wrocławskiego z rąk obecnego rektora prof. Adama Jezierskiego. W 2020 roku profesor przyjął również zaproszenie do lokalnego programu Ambasadorów Kongresów Wrocławia i został jego członkiem.

Serdecznie gratulujemy sukcesów zawodowych i życzymy kolejnych osiągnięć!

Grafika do artykułu